System przywoławczy MEDICALL 800

Chciałbyś udoskonalić swój system przywoławczy?

 

  • Analizuj aktywność aby ograniczyć koszty
  • Niskie koszty utrzymania i serwisowania systemu
  • Lepsza profilaktyka zakażeń szpitalnych
  • Zintegrowany system zgłaszania zagrożeń dla personelu
  • Sieć Zetsafe zapewniająca bezpieczeństwo i wydajność

Zetsafe – bezpieczeństwo i wydajność

Sieć Zetsafe – bezpieczna platforma oferująca wsteczną kompatybilność

Zetsafe to solidna i niezawodna sieć szkieletowa. Funkcja wstecznej kompatybilności pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Niskie koszty utrzymania

Jesteśmy dumni z szerokiej gamy oferowanych przez nas części zapasowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi przednie panele,które eliminują konieczność nabycia całego urządzenia.

Szybki zwrot z inwestycji dzięki systemowi lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS)

Usprawnij opiekę nad pacjentami, zlokalizuj potrzebny sprzęt oraz zarządzaj łóżkami. Kontroluj zagrożenia utrudniające pracę personelu i monitoruj wykorzystanie środków do higieny rąk.

Ochrona, która nie ulegnie zużyciu…

Nowa ochrona antybakteryjna

Zakażenia związane z opieką zdrowotną (HAI) to zakażenia, do których dochodzi w wyniku zabiegów leczniczych. Nasze nowe, montowane w pomieszczeniach urządzenia wykonane są w całości z antybakteryjnego tworzywa sztucznego. Gwarantuje to znacznie większą ochronę, w porównaniu do innych rozwiązań, gdzie warstwa antybakteryjna jest zaledwie zewnętrzną powłoką, która w trakcie normalnej eksploatacji łatwo ulega starciu.

Automatyczne monitorowanie higieny rąk

System pozwala na automatyczne kontrolowanie stosowania się personelu medycznego do przestrzegania zasady higieny rąk, dzięki monitorowaniu urządzeń dozujących oraz ich użytkowników. Można również wyświetlić raporty obejmujące wybranych pracowników w określonych lokalizacjach i w dowolnym przedziale czasu.