System zgłaszania zagrożeń dla personelu

Zettler Care Communications

Chciałbyś udoskonalić swój system przywoławczy?

  • Analizuj aktywność personelu oraz pacjentów aby zredukować koszty
  • Wykorzystaj tanie części zamienne i niskie koszty utrzymania systemu
  • Użyj skutecznej ochrony przed zakażeniami szpitalnymi
  • Zastosuj zintegrowany system zgłaszania zagrożeń dla personelu
  • Zbuduj infrastrukturę sieciową w oparciu o bezpieczną i wydajną platformę Zetsafe

Zetsafe – dla spokoju ducha

Sieć Zetsafe – bezpieczna platforma oferująca kompatybilność wsteczną

Zetsafe to solidna i niezawodna sieć szkieletowa, która oferuje funkcję kompatybilności wstecznej. Ponadto gwarantujemy szeroki zakres zabezpieczeń wykraczających poza wymogi normy VDE 0834.

Niskie koszty utrzymania

Jesteśmy dumni z szerokiej gamy oferowanych przez nas części zapasowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi przednie panele, które eliminują konieczność nabycia całego urządzenia.

Szybki zwrot z inwestycji dzięki systemowi lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS)

Usprawnij opiekę nad pacjentami, zlokalizuj sprzęt, kiedy tylko go potrzebujesz, zarządzaj łóżkami, ogranicz zagrożenia dla personelu i monitoruj wykorzystanie środków do higieny rąk stosując nasz zintegrowany system lokalizacji w czasie rzeczywistym. Zaawansowane oprogramowanie analityczne pozwoli w łatwy sposób podjąć najkorzystniejszą decyzję. 

Ochrona, która nie ulegnie zużyciu…

Nowa ochrona antybakteryjna

Zakażenia związane z opieką zdrowotną (HCAI) to zakażenia, do których dochodzi w wyniku zabiegów leczniczych. Nasze urządzenia wykonane są w całości z antybakteryjnego tworzywa sztucznego w skład, którego wchodzą jony srebra, dlatego zapewniamy skuteczną i trwałą ochronę w porównaniu do rozwiązań, gdzie warstwa antybakteryjna jest zaledwie zewnętrzną powłoką, ulegającą wytarciu w normalnej eksploatacji.

Automatyczne monitorowanie higieny rąk

Nasze systemy pozwalają na automatyczne monitorowanie użycia dozowników środków higieny przez pracowników. Raporty pokazują aktywność wybranych użytkowników w określonych lokalizacjach i w dowolnie wybranym przedziale czasu.