Budujemy kompetencje już od prawie 20 lat

Od 1999 roku budujemy naszą firmę. Jesteśmy partnerem największych na świecie firm branży IT. Wielu z nich jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 3 oddziały w kraju. Poszerzamy wiedzę istniejących rozwiązań na rynku, ponieważ edukację traktujemy jako naszą misję, w ramach której zorganizowaliśmy kilkaset konferencji i warsztatów. Uczestniczyło w nich blisko 10 000 osób, przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 1000 certyfikowanych instalatorów.

Dostarczając innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi działamy na rzecz upowszechnienia stosowania zintegrowanych systemów budynkowych pomagających firmom optymalizować zarządzanie, chronić ludzi i mienie, polepszać komfort pracy oraz tworzyć oszczędności poprzez obniżenie kosztów budowlanych i operacyjnych obiektów.

Jesteśmy dumni, że rozwiązania proponowane przez firmę LANSTER wspierają naszych Partnerów w dążeniu do bycia nowoczesnymi organizacjami na miarę XXI wieku. Wśród nich są m.in. : wojsko, policja, administracja, sądy, szpitale, uczelnie i instytucje naukowe, banki, firmy telekomunikacyjne, zakłady przemysłowe oraz centra handlowe.

Od początku istnienia stawiamy na rozwiązania wyprzedzające istniejące standardy. Sami zresztą standardy tworzymy, uczestnicząc w pracach komitetów normalizacyjnych w Polsce i na świecie: Polskim Komitecie Normalizacyjnym oraz Międzynarodowym Komitecie Normalizacyjnym ISO 11801.

To wszystko sprawia, że jesteśmy liderem inteligentnych technologii budynkowych.

5

Projektowanie infrastruktury IT, systemów bezpieczeństwa oraz sieci bezprzewodowyc

5

Szkolenia / Warsztaty

5

Certyfikowanie sieci infrastruktury IT oraz weryfikowanie sieci bezprzewodowych

5

Zarządzanie infrastrukturą przedsiębiorstw i serwerowni

5

Zintegrowane systemy bezpieczeństwa

5

Consulting i usługi