Chciałbyś udoskonalić swój system przywoławczy?

Mamy do tego najlepsze rozwiązania. Zbuduj infrastrukturę sieciową w oparciu o bezpieczną i wydajną platformę Zetsafe System komunikacji marki Zettler jest dedykowany placówkom opieki zdrowotnej. Jest to seria rozwiązań stworzonych z myślą o potrzebach współczesnej ochrony zdrowia. Poprzez zastosowanie naszego rozwiązania, pomagamy placówkom medycznym zaoszczędzić czas i pieniądze, a co za tym idzie zwiększyć ich efektywność. Dzięki temu stajemy się wyjątkowi na tle konkurencji.

Komunikacja w trosce o pacjenta

Najważniejszym zadaniem pracowników ochrony zdrowia jest troska o pacjentów a komunikacja odgrywa kluczową rolę w wymagającym środowisku opieki zdrowotnej. Szeroka gama systemów Zettler pozwala stworzyć bezpieczne środowisko dla personelu medycznego, odwiedzających i co najważniejsze dla samych pacjentów. Nasze systemu zostały zaprojektowane tak, aby spełnić indywidualne wymagania placówek medycznych różnego rodzaju.
Badania pokazują, że środowisko szpitalne może istotnie wpłynąć nie tylko na opinię na temat placówki, ale i na wyniki samego leczenia. Odkąd nasze produkty służące komunikacji w opiece zdrowotnej mają istotny wpływ na codzienne funkcjonowanie placówek, rozumiemy jak ważny jest związek między estetycznym wyglądem a zadowoleniem pacjenta. Jeszcze ważniejszy od względów estetycznych jest podstawowa funkcjonalność naszych jednostek. W środowisku opieki medycznej zapewnienie  optymalnej niezawodności urządzeń ma fundamentalne znaczenie.

Elastyczność w trosce o pacjenta

Posiadamy szeroki wachlarz urządzeń zapewniający dostosowanie funkcjonalności do potrzeb inwestora. Zapewniamy urządzenia z dotykowymi wyświetlaczami LCD dostarczających szczegółowych informacji dotyczących alarmów przywoławczych oraz optyczną jak i zarówno akustyczną eskalację wezwań.

Oprogramowanie do rejestracji zdarzeń oraz wizualizacja całego systemu zapewniają ciągły nadzór i kontrolę nad jego funkcjonowaniem. Wszelkie nieprawidłowości pojawiające się w obrębie systemu zostaną natychmiast zasygnalizowane z dokładnością do pojedynczego elementu co pozwoli na szybką lokalizację i interwencję.